Duben 2007

Scan z českého Brava

27. dubna 2007 v 16:14 | Lucka
Zdrojík → miss-watson.webz.cz
Ahojky tady máte scan z (konečně) českého Brava.
Mylím,že to je asi pro dnešek vše.Doufám,že se vám všechno líbilo.Ahoj Lucka!!!!

Fotky Emmy z HP5

27. dubna 2007 v 16:11 | Lucka
Zdrojík → miss-watson.webz.cz
A tady jsou opět Emminy fotky z HP5:
To je asi nejspíš na ministerstvu kouzel.
Emma,Dan a Rupert.
Tady toho není moc vidět,ale na fotce je Emma.
To je zatím vše.

Trailer Harry Potter a Fénixův řád

27. dubna 2007 v 15:32 | Lucka
Dnes tu pro vás mám trailer HP5:

7.díl knihy Harry Potter

19. dubna 2007 v 17:42 | Lucka
Tak takhle vypadá 7.díl knihy Harry Potter.Jak víme tak u nás by měl tento díl vyjít v červenci tohoto roku stejně jako bude mít v červnci u nás premiéru v kinech Harry Potter a Fénixův řád.Na ten se už hodně těším.Sem mocinky zvědavá jaký to bude.U toho čtvrtýho dílu (Harry Potter a ohnivý pohár) mě mrzí,že tam nevystupovala domácí skřítka Winky!!!!!!!A spoustu dalších věcí vynechali!!!!Samozřejmě to nemohli udělat přesně podle knížky,ale tu Winky tam dát mohli.To je už,ale jedno tady máte teda ten obrázek:
To je zadní část knížky
To je pro dnešek asi nejspíš vše!!!!Tak zatím ahoj Lucka!!!

5.Spřátelený blog

19. dubna 2007 v 15:04 | Calwen
A máme tu pátý spřátelený blog!!!!!!Tenhle blog je moc a moc hezký!!!!!!!Mě osobně se moc líbí!!!!!Děkuji,že jsi měla Jano zájem se se mnou spřátelit.
Tady je adresa blogu: dogcat.blog.cz

Napiš Emmě

17. dubna 2007 v 18:34 | Lucka
Chceš napsat Emmě???Tak neváhej a napiš jí.Tady máš adresu a jak by měl dopis vypadat:
Emma Watson
c/o Harry Potter Production
Leavesden Studios
P.O.Box 3000
Leavesden,Herfordshire
WD2 7LT
United Kingdom
Dear Emma,I'm great fan of you.I would be happy,if you send me an autographed photo of yourself. Thank you very much.
Hlavně nezapomeň přiložit obálku s tvojí adresou (Neofrankovanou) a mezinárodní odpovědku (seženeš na poště).Tak hodně štěstí!!!!:-)
Jenom bych se vás chtěla zeptat jestli byste jí nahodou psali a dostali od Emmy autogram neposlali byste mi ho na e-mail.Já bych ho dala sem na blog.Předem moc děkuju.
Pro dnešek je to tedy vše ahoj Lucka!!!!

Videa s Emmou

17. dubna 2007 v 17:08 | Lucka
Ahoj dneska sem dám nějaká videa s Emmou tak doufám,že půjdou spustit.Jestly ty videa nepůjdou spustit tak se předem moc a moc omlovám!!
A tady je video z HP5:
Doufám,že se vám videa budou líbit.Tak mi svůj názor napište do komentářů.Díky a ahoj Lucka!!!

Scan z německého časopisu

16. dubna 2007 v 18:30 | Lucka
Zdrojík → miss-watson.webz.cz
A tady máme scan z německého časopisu.Bohužel překlad k tomu není.Tak se na to mrkněte:
Pro dnešek je to tedy úplně vše.Možná sem něco zítra hodím,ale uvidím podle času.I když možná až ve středu nebo ve čtvrtek

fotečky s Emmou v HP5

16. dubna 2007 v 18:21 | Lucka
Ahoj!!!Tady jsou nějaké fotečky s Emm z HP5:
To je zatím vše k fotkám.

Rowlingová nechá Harryho Pottera žít

16. dubna 2007 v 15:10 | Lucka
Ahoj!!!!!Dnes tu pro vás mám článek,který se týká všech třech herců.Tak si to přečtěte:
Tohle je ta nejlepší zpráva pro všechny fanoušky Harryho Pottera.Harry prý zůstane na živu.Potvrdil to i zdroj z vydavatelství Bloomsbury.Britská spisovatelka J.K.Rowlingová,která Harryho přivedla na svět se rozhodla,že přece jen nechá Harryho žít.Nechává si tím pootevřená zadní vrátka pro případné pokračování.Původně oznámila,že s Harrym skončí a v sedmém díle ho nechá umřít.
Harry sice neumře,ale místo toho bude muset vynaložit více čarodějnických schopností,aby se ubránil zlu.Je také možné,že se s ním ještě setkáme.Vynoří se třeba jako ženatý muž,který už založil rodinu.Jeho smrt by zarmoutila miliony dětí.
Poslední kniha se bude jmenovat Harry Potter and the Deathly Hollows.Tento díl dopsala autorka v lednu a u nás by se měla kniha objevit v čevenci.
Dál tu je ještě jedna skvělá zpráva.Ačkoliv se přestavitel Harryho Daniel Radcliffe rozmýšlel jestli má kývnout na zfilmování posledních dvou dílů nakonec smlovu podepsal.Prý se s ním cítí svázaný,ale také tvrdí,že už by se rád zbavil té potterovské nálepky.Stejně jako tak údajně změnila názor představitelka Hermiony Emma Watson,která již prohlásiůa,že už s Potterem nechce mít nic společného, se zřejmě v dalších dílech objeví také.Bylo by prý nesmyslné představit si v jejich rolích úplně jiné herce.To řekl produkční šéf společnosti Warner Bros.
To je zatím pro dnešek vše.Doufám,že vás,alespoň článek trochu zaujal.Zatím ahoj!!!!! :-)

Animace

12. dubna 2007 v 19:39 | Lucka
A tady úplně poslední článek tento den.Najdete tu krásné animace s Emmou.Moc jich není pouze tři,ale tak snad to bude stačit.Musím všechno za ty dva měsíce co jsem tu nebyla dohnat.Takže je možné,že už je něco staršího a něco novějšího.Pokusím se co nejdřív zase dodat nějaké články a rozhovory.Jen bych vám chtěla oznámit,že jsem si udělala ještě jedny stránky,ale netýkají se Emmy Watson,ale knihy Elyonova země ten kdo jí ještě nečetl tak si knihu může přečíst na mých stránkách.
A ještě poslední věc.Ráda bych se zeptala jestli by neměl někdo zájem spolupracovat na tomto blogu.Jestli ano tak mi napište na e-mail jméno,věk něco o sobě,hlavně musíte být Emmin fanoušek.Předem moc děkuji
Můj e-mail: veselalucie.vl@seznam.cz

Napadení Emmy

12. dubna 2007 v 19:32 | Lucka
Zdrojík → emmaswatson.blog.cz
Emmu watson napadl násilník

Zděšení mezi fanoušky půvabné Hermiony z filmů o Harrym Potterovi.

Neznámý muž totiž vtrhl do školy, kam představitelka mladičké čarodějky Emma Watson (16) chodí a napadl ji. Policie zasáhla a Emmu nyní doprovází všude bodyguard.

Vyděšená herečka má nesčetné kluby fanoušků a dosud se úspěšně dařilo tajit, na které škole pokračuje i přes herecký úspěch ve studiu. Emma, která vydělala na pěti dílech Harryho Pottera okolo sto milionů korun, je však nešťastná.

"Byla jsem strašně vyděšená, když tam vtrhl. Ale za to může moje sláva. Kvůli ní jsem zatím neměla nikdy kluka," říká smutně. "Buď ze mě mají strach, nebo se naopak tváří, jako bych jim byla úplně ukradená," vysvětluje Emma.

Teď bude mít ještě větší problém začít intimní život. Po incidentu ve škole na herečku bude dohlížet neustále bodyguard, dokonce bude i hlídat před třídou. "Ráda by to změnila, ale ví, že bezpečí je prvořadé," komentoval kamarád Emmy

Emma už nebude hrát v dalším díle Harry Potter

12. dubna 2007 v 19:29 | Lucka
Emma se už rozhodla.Prý už nebude v dalších dvou dílech hrát.Unavejuje jí role Hermiony a nebaví jí jak o ní každý mluví jako o té holce z Harryho Pottera.Odmítla dokonce i dvojnásobný honorář, který činí dva miliony britských liber za film.Mluvčí studia Warner Bros tuto zprávu nepopřel.Je,ale přesvědčen,že se Emma ke své roli Hermiony vrátí.
No já osobně doufám, že si to Emma ještě rozmyslí!!!!Jinak budu fakt mocinky smutná :-(

Animačky

12. dubna 2007 v 19:23 | Lucka
Dnes tu pro vás mám pár krásných animací s Emmou :)
Tak se na ně mrkněte:
MOi de retOur ^_^'Emma Watson

Rozhovor s Emmou z časopisu Movie Magic

12. dubna 2007 v 19:17 | Lucka
Ahoj!!!!!!Moc se omlovám za to,že jsem sem nic tak dlouho nedala.Měla jsem co dělat s učením hlavně s matikou a fyzikou.
Dneska tu pro vás mám rozhovor s Emmou z časopisu Movie Magic.Není zatím přeložený,ale pokusím se dodat v češtině.